+420 604 600 644 kbv@kbv-truhlarstvi.cz Poptávka

Dveře vchodové, interiérové

Vybíráte vchodové či interiérové dveře? Vyrábíme dřevěné vstupní portály, vchodové a interiérové dveře, klasické i obložkové zárubně. To vše velmi kvalitně a za výbornou cenu. Dřevěné dveře z našeho truhlářství vynikají prvotřídním použitým materiálem (masiv borovice,smrk, modřín, dub).

Vchodové dveře a vstupní portály

  • jsou bránou Vašeho domova či firmy
  • tvoří nedílnou součást obydlí, kterého se denně dotýkáte.
  • Mají být krásné, funkční i bezpečné zároveň.

Kvalita a stabilitavchodových dveří je dána nejen kvalitními materiály a ověřenou konstrukcí, ale i pečlivým provedenímvšech detailů. Základem jsou lepené eurohranoly zajišťující dlouhodobou stabilitu celé konstrukce dveří.

Pokud si zrovna teď vybíráte nové vchodové dveře měli byste dobře zvážit design dveří tak, aby vhodně doplňovali Váš dům. Neméně důležité je materiálové provedení které zvolíte, protože každý materiál se hodí k něčemu jinému.

Dveře od nás vynikají detailním a kvalitním zpracování a dlouhou životností. Na míru Vám vyrobíme jakékoliv dřevěné dveře přesně dle Vašich potřeb a požadavků. 

Interiérové dveře a zárubně

Vnitřní dveře jsou vyráběny z masivu smrk, buk, dub, olše.
Základem dveřní konstrukce jsou lamely z jednoho kusu v celé délce, nikoliv konstrukční hranoly nastavované zubovitým spojem (tzv. nekonečný spoj), výplně dveří jsou vyrobeny z dřevěné spárovky.
Zárubeň je vyráběna z masivní dřevěné spárovky, obložky z dřevěného masivu.

Fotogalerie dveří