+420 604 600 644 kbv@kbv-truhlarstvi.cz Poptávka

Postele

Postele z masivu – Ložnice na míru

Zařizujete ložnici? Ložnice a především postel je místo, kde trávíte přibližně třetinu života, dopřejte si tedy kvalitní spánek, který je základem zdravého života, regenerace a dobré kondice. 

Krásné a kvalitní postel z masivu přímo od výrobce je základem Vašeho úspěchu.

Kvalitní postel musí :

  • být prodyšná
  • být na pevné konstrukci
  • mít dostatečné odvětrávání
  • mít dostatečně velkou lehací plochu

Co Vám přinese ložnice či postel na míru?

Velikost postele přesně podle Vašich potřeb a přání. Výběr velikosti postele je vždy individuální. Někdo má rád velikou postel a někomu stačí menší. Obecně lze říci, že velikost postele záleží na velikosti člověka a prostoru, který má k dispozici. Dělka postele by měla být stanovena minimálně na délku člověka a rozšířena o patní prostor což je vzdálenost cca 20-25cm. Šířku postele můžeme stanovit dle potřeby. Jednolůžková postel obvykle má šíři 80 nebo 90cm, jedenapůllůžkové postele 120 nebo 140cm, dvoulůžkové 160cm nebo 180cm. Výška postele je taktéž individuální, pohybuje se obvykle mezi  40-55 cm,a je důležitá i z hygienických důvodů, aby byla matrace dobře odvětraná. Zatímco někdo má rád postel nízkou, především staší lidé preferují postele vyšší 60cm.

Všechny postele můžou být vybaveny úložným prostorem různých typů. Úložný prostor postele pomůže udržet Vaši ložnici uspořádanou a je vhodný pro všechny byty a domy, které řeší nedostatek úložných prostorů. Postele s úložným prostorem mohou být jak manželské, tak i jednolůžko či dětské postele. 

Co Vám můžeme nabídnout?

Vyrobíme kompletní vybavení ložnice jako jsou komodynoční stolkyvestavění skříně a především postele z masivu na míru dle přání zákazníka. Přineste si fotografii či návrh vaší postele a my Vám postel vyrobíme dle Vašeho přání. Samozřejmě lze vybrat z některou z typizovaných postelí, či se nechat inspirovat v naší fotogalerii.

Postele vyrobené z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, nejčastěji z borovicebuku nebo dubu, které Vám zaručí dlouhodobou životnost postele. Naše postele se vyznačují vysokou kvalitou řemeslného zpracování a perfektním provedením. Povrchová úprava postelí je prováděna ekologickýmizdravotně nezávadnými, vodou ředitelnými laky, které jsou odolné vůči vlhkostioděru a poškrábání. Zabraňují předčasnému stárnutí dřeva tak aby Vaše postel vypadala stále jako nová.

Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo je možné postel dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření.  

Fotogalerie postelí