+420 604 600 644 kbv@kbv-truhlarstvi.cz Poptávka

Kuchyně

Sháníte cenově dostupnou, funkční a krásnou kuchyňskou linku? Kuchyně je v domácnosti místo, kde trávíte mnoho času a tak je dobré, aby Vaše kuchyňská linka, podobně jako vestavěná skříň splňovala takové parametry, jaké Vám budou nejvíce vyhovovat. Kuchyňská linka na míru je efektivní řešení, které si budete po léta užívat.

Vyrobíme Vám kuchyň na míru v perfektním provedení ve vysoké kvalitě. Líbí se Vám rustikální či moderní kuchyň?
Vyrábíme všechny typy kuchyní a jsme samozřejmě schopni vyrobit kuchyň dle Vašeho návrhu či dodané fotografie.

Co Vám přinese kuchyňská linka na míru?

Kuchyňská linka na míru je nejefektivnější řešení pro funkční kuchyň, jenž se cenově téměř neliší od klasických kuchyňských linek, prodávaných jako komplety, kde si  však nemůžete vybrat použité materiály ani uspořádání kuchyně. Kuchyňská linka na míru může být přizpůsobena Vaší výšce. Horní poličky už nikdy nebudou příliš vysoko nebo naopak pracovní deska příliš nízko. Vestavěné spotřebiče si rozvrhnete na místa, kde Vám budou nejvíce vyhovovat a zároveň budou umístěny tak, aby přispívali k pohodlnému užívání celé kuchyně.

Kuchyňská linka na míru dokonale využije veškerý prostor pro velmi praktické odkládací, či úložné prostory. Kuchyňská linka na míru samozřejmě musí mít design dveří, který se Vám bude líbit a dokonale zapadne do interiéru celého Vašeho bytu, či domu. K tomu všemu jsme Vám nápomocni a uděláme vše co je v našich silách, abyste byli spokojeni. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajistíme Vám kompletní dodávku kuchyňské linky včetně elektrospotřebičů a doplňkových systémů. Máme dostatek zkušeností s odbornou montáží a zapojení elektrospotřebičů, vody, odpadu a osvětlení. Jednoduchost přístupu, uspořádání a snadná údržba by měly být základním kritériem výběru kuchyňské linky na míru. Užitečnou hodnotu vybavení kuchyně výrazně zvyšují nejrůznější doplňky, výsuvné koše, kontejnery, poličky, odkládací plochy… Spokojenost a pocit celkového řešení prostoru navodí správná volba zařizovacích předmětů jako dřez, baterie, osvětlení pracovní plochy i celého prostoru kuchyňské linky. Námi vyrobené kuchyňské linky mají přehledné a snadno dostupné úložné prostory vybavené kvalitním kováním a výsuvnými systémy. Vyhovíme obrovské škále požadavků na barvy a materiály.

Fotogalerie kuchyní