+420 604 600 644 kbv@kbv-truhlarstvi.cz Poptávka

Vestavěné skříně

Hledáte praktičtějšílevnější a především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostoru pro uložení Vašich věcí? Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář. Vyrobíme Vám vestavěnou skříň na míru v perfektním provedení ve vysoké kvalitě. Líbí se Vám moderní či klasický design?Vyrábíme všechny typy vestavěných a šatních skříní a jsme samozřejmě připraveni vyrobit ji přesně dle Vašich potřeb.

Co Vám přinese vestavěná skříň na míru?

Vestavěná skříň na míru Vám umožní využít veškerý prostor a díky důmyslnému vnitřnímu vybavení získáte v porovnání s běžnými skříněmi až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. S posuvnými dveřmi navíc získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch.

Vestavěné skříně již neslouží pouze jako strohý úložný prostor, protože nové materiály umožňují umístit vestavné skříně na jakékoli místo v bytě,kde se díky exkluzívnímu vnějšímu vzhledu mnohdy stávají dominantním „ kusem nábytku“.  Pokud nemáte dosud představu jak by měla či mohla Vaše skříň vypadat můžete se Inspirovat v naší fotogalerii.

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvnýchskládacích a otočných dveří, které umožňují navrhovat skříně na míru či šatníky v jakémkoliv interiéru bez omezení. Více jak 90 druhů dveřních výplní, několik typů kování a bezpočet řešení úložného prostoru vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část zařízení místnosti.
Díky široké nabídce tvarů a barevného provedení můžeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.Vnitřní vestavbavestavěných skříní se vyrábí přímo na míru dle vašich požadavků z lamina o síle 18 mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Lamino desky jsou formátovány na velkoplošné formátovací pile, která zabraňuje jakékoli odchylce rozměrů řezaných dílců a zaručuje maximální přesnost a kvalitu řezu. Jednotlivé dílce vestavby jsou olepovány velmi odolnou tvrzenou ABS hranou na olepovacím stroji s předfrézovací jednotkou.

Fotogalerie vestavěných skříní